“Альтаїр” здобув сенсаційну перемогу над СК “Сокіл”

Це друга перемога для дружківчан у поточному сезоні

Сьогодні, 23 лютого, у рамках 25-го туру хокейної Суперліги Паріматч “Альтаїр” на своєму майданчику приймав СК “Сокіл”.

Матч дружківський колектив розпочав активніше за своїх опонентів з Києва – на сьомій хвилині першого періоду Нікіта Буценко відкрив рахунок у зустрічі, роздрукувавши ворота Данила Яковлєва. Навіть попри те, що кияни перекидали своїх супротивників з рахунком 14:12, відзначитись у володіннях Богдана Дьяченка у них не вдалося.

На старті другого відрізку зустрічі дружківчани зловили кураж і зробили свою перевагу ще впевнену – Нікіта Буценко та Микита Сидоренко зробили відмінний доробок на перемогу у цьому матчі. Тільки після третього пропущеного голу кияни змогли розмочити рахунок – шайбу до свого активу записав Віктор Шахворостов. Проте, «Альтаїр» ще до кінця періоду зміг повернути різницю у три шайби – Ілля Крикля встановив рахунок 4:1 на табло.

На екваторі третього періоду Іван Бєляков та Антон Богацький скоротили відставання своєї команди до мінімальних 3:4. І хоч під кінець зустрічі кияни зняли голкіпера, щоб розіграти зайвого гравця та зрівняти рахунок, але пропустили у порожні ворота від Владислава Лугового. Матч завершився сенсаційною перемогою “Альтаїра” з рахунком 5:3.

“Альтаїр” – СК “Сокіл” 5:3 (1:0, 3:1, 1:2)

Шайби: 1:0 Буценко (Ігнатенко, Кочетков), 06:38; 2:0 Буценко (Ігнатенко, Кочетков), 23:13; 3:0 Сидоренко (Мельниченко), 25:55; 3:1 Шахворостов (Мельников, Іванов, більш), 28:18; 4:1 Крикля, 32:27; 4:2 Бєляков (Богацький, Аміров), 47:08; 4:3 Богацький (Фроленко, Бєляков, більш.), 54:45; 5:3 Луговий, 59:32.

Альтаїр: Дяченко (Терлецький); Ігнатенко – Олендаренко, Раскін – Реснянський, Бортніков – Папуна, Терьошин – Данфорт; Коренчук (А) – Буценко (К) – Кочетков, Сидоренко – Крикля (А) – Мельниченко, Кобіков – Дубський – Луговий, Яйлов – Олійник – Ханенко.

СК Сокіл: Яковлєв (Оганджанян); Дюков – Шуленін, Аміров – Фроленко, Петрухно (А); Шахворостов (К) – Іванов – Панков, Собченко – Бєляков – Мельников, Манукян – Олійник – Богацький, Хірса.