Бенефіс Марченкова, повноцінний дебют Оганджаняна та впевнений відпір господарів арени: розбір матчу «Альтаір» – СК «Сокіл» від InStat

9 січня, в Дружківці відбувся поєдинок 10-го туру хокейної Суперліги Паріматч між «Альтаіром» та СК «Сокіл», в рамках котрого кияни впевнено перемогли дружківський клуб.

Якщо говорити про статистику кидків, то по цьому показникові в матчі першими були кияни – підопічні Олега Микульчика нанесли 55 кидків, з них 38 – в площину воріт. Таким чином, СК «Сокіл» зміг реалізувати кожну 6-у спробу, відправивши в ворота хокеїстів з Дружківки 6 шайб.

«Альтаір», в свою чергу, наніс 48 кидків, з котрих – 21 в площину воріт. При цьому команда з Дружківки 2 раза відмітилась в воротах Артура Оганджаняна.

Зони кидків/кидків в площину:

«Альтаір» виграв 55% вкидань проти 45% у СК «Сокіл» (30 проти 25). Особливо вдало “на точці” дружківські хокеїсти діяли в зоні атаки – 15 виграних вкидань, на що кияни відповіли 10 виграними вкиданнями.

Вкидання по зонам

Якщо говорити про гру в більшості, то СК «Сокіл» заробив 6 вилучень проти у «Альтаіра», при цьому клуби змогли реалізувати лише по одній своїй спробі. Однак, кияни відмітились двома голами в меншості.

«Альтаір» зміг 7 разів кинути в площину воріт опонентів, маючи чисельну перевагу (0.82 в хвилину в більшості). На що СК «Сокіл» відповів 2 кидками в більшості (1.09 в хвилину).

«Альтаір» випередив київський колектив по кількості силових прийомів. На рахунку команди Володимира Карабаджака – 5 силових проти 3 у СК «Сокіл».


Лідери:

Кращі гравці матчу по версії Instat

 

«Альтаір» Індекс Instat   СК «Сокіл» Індекс Instat
Микита Сидоренко 179 Єгор Іванов 223
Володимир Папуна 165 Сергій Дорофєєв 221
Дмитро Мельник 163 Віктор Шахворостов 201

 

По проведеному часу на льоду у «Альтаіра» в поєдинку з СК «Сокіл» лідирують Денис Кочетков (32 хвилини та 59 секунд) та Ілля Коренчук (30 хвилин та 39 секунд), а також Нікіта Буценко (30 хвилин та 22 секунди). У СК «Сокіл» 23 хвилини та 55 секунд на льоду провів захисник Микита Міцкевич, 23 хвилини та 16 секунд – Дмитро Шулєнін, а 22 хвилини та 46 секунд – Сергій Дорофєєв.

По кидкам в матчі лідирують Ілля Коренчук та Нікіта Буценко, котрі по 10 разів намагалися прошити ворота Артура Оганджаняна. У команди Олега Микульчика по 7 кидків здійснили Сергій Дорофєєв та Віктор Шахворостов.

Частіше за все вкидання в матчі вигравав Ілля Коренчук – на рахунку хокеїста 15 виграних вкидань. У київського клубу лідирує по цьому показнику Іван Бєляков, котрий виграв 8 вкидань.

Поділитися: