Битва за друге місце в таблиці: сьогодні СК «Сокіл» прийме «Маріуполь»

Матч состоится в 19:00

Сьогодні, 21 січня, зустрічаються два лідери хокейної Суперліги Паріматч – СК «Сокіл» та «Маріуполь». Ці команди будуть змагатися за друге місце в турнірній таблиці. Матч є непростим, оскільки на тренерському містку зійдуться тренери, котрі в свій час вигравали чемпіонство з «Донбасом» та знають, що таке жага до перемоги, не тільки в матчі з суперником, але і турнірі в цілому.

Олег Мікульчик ставав дворазовим чемпіоном України разом з «Донбасом-2», Сергій Вітер чотириразовий чемпіон України з «Донбасом».

 

 


Команди двічі зустрічались в сезоні та обмінялись перемогами. В першому матчі киян в хокейній Суперлізі підопічні Олега Мікульчика поступились «Маріуполю» з рахунком 3:6, пізніше «Соколу» вдалось взяти “сухий” реванш – 2:0.

Кращими бомбардирами «Соколу» в очних зустрічах з «Маріуполем» є:

 

  1. Віктор Шахворостов – 4 (4+0) очки
  2. Сергій Мельников – 2 (1+1) очки
  3. Роман Халіков – 1 (0+1) очко

Кращими бомбардирами «Маріуполя» в очних зустрічах з «Соколом» є:

 

 

  1. Сергій Твердохлєбов – 2 (2+0) очки
  2. Микита Зуєв – 1 (1+0) очко
  3. Назар Ружніков – 1 (1+0) очко

 


 

Протистояння воротарів – Олексій Трифонов та Даніїл Яковлєв

Олексій Трифонов зіграв два матчі за «Маріуполь» проти «Сокола», відбив 30 кидків по воротам з 33 та зробив 92% сейвівДаніїл Яковлєв, в свою чергу, зіграв з «Маріуполем» один матч та зробив 100% сейвів – відбив 26 кидків з 26.

Всього в двох матчах «Маріуполь» наніс 88 кидків по воротам «Сокола». Кияни відповіли 100 кидками.

Карта кидків «Маріуполя» в матчах з СК «Сокіл»:

Карта кидків СК «Сокіл» в матчах з «Маріуполем»:

Бригади більшості

«Маріуполь» одного разу відмітився в більшості в матчах з СК «Сокіл», шайбу закинула бригада боільшості: Микола Казаковцев – Сергій Твердохлєбов – Віктор Тютченко, Роман Алєксєєв – Артем Севанькаєв.

Карта кидків «Маріуполя» в більшості з СК «Сокіл»:

«Сокіл» шайбами в більшості з «Маріуполем» не відзначався, але більше всього бкидків в площину воріт нанесла бригада: Сергій Костіцин – Віктор Шахворостов – Єгор Іванов, Микита Міцкевич – Сергій Дорофєєв, п’ятірка зробила 3 кидки.

Карта кидків СК «Сокіл» в більшості з «Маріуполем»:

Дивіться матч за друге місце між СК «Сокіл» та «Маріуполем». Початок матчу о 19:00, а пряма трансляція буде доступна на телеканалі XSPORT.

Поділитися: