Цікавий факт з матчу СК “Сокіл” – ХК “Краматорськ”

4 лютого, в Броварах в рамках 17-го туру хокейної Суперліги Паріматч зійшлись СК «Сокіл» та «Краматорськ».

Цікавий факт – переможницею конкурсу та щасливою володаркою 2-х квитків на цей поєдинок стала Анастасія Мазуренко, тренером котрої є Сергій Бреус, який в цьому ж матчі робив символічне вкидання шайби.

Нам вдалось поспілкуватись з переможницею та задати декілька питань!

– Анастасіє, що відчула, коли дізналась, що перемогла в конкурсі та виграла квитки на матч. де символічне вкидання шайби робив твій тренер – Сергій Бреус?

Я була дуже здивована, коли дізналась що виграла квитки, а коли прочитала новину, що мій тренер буде робити символічне вкидання – моє здивування подвоїлось і я зрозуміла, що це доля! Я була дуже рада, що зустрінусь з тренером. Одразу з’явилось відчуття ностальгії.

– Як давно ходиш на хокей?

На хокей я почала ходити в 2015 році. Як не як, серіал “Молодіжка” та однокласники хокеїсти зіграли свою роль в тому, що мене зацікавив цей вид спорту.

– За що любиш хокей?

За емоції! Я після ігор завжди виходжу з хорошим настроєм, не дивлячись на результат. Люблю драйв та енергію, котрими заряджаюсь в процесі. Я просто приходжу на матчі та морально відпочиваю.

– Чи є улюблений гравець у СК “Сокіл”?

Так, нам з подружкою подобається Сергій Дорофєєв.

– Чи прийдеш підтримати СК “Сокіл” у матчі проти ХК “Маріуполь”?

Так, безумовно прийду!

Нагадаємо, що свій наступний поєдинок СК “Сокіл” проведе вже сьогодні, 6 лютого, на Льодовій Арені ТРЦ “Термінал”. Початок зустрічі о 17:00!

 

Поділитися: