«Донбас» в напруженому матчі таки здобув перемогу над СК «Сокіл» (відео)

Достатньо активна перша двадцятихвилинка принесла глядачам масу яскравих та небезпечних моментів у воріт Андрія Макарова та Даніїла Яковлєва. Донечанам вдалось перекидати свого суперника з рахунком 11:6, але тим не менш на табло за підсумками першого періоду горіли рівні 1:1. Відмітимо, що команди обмінялись голами в більшості – у «Донбасу» шайбу закинув Пилип Пангелов-Юлдашев, а у «Сокола» – Дмитро Марченков.

У другій двадцятихвилинці команди вели себе ще активніше, стараючись заволодіти перевагою. Швидше це на превеликий жаль вдалось у донечан – за другі 20 хвилин матчу господарі закинули три шайби, дві з яких – в більшості. СК «Сокіл», в свою чергу, відіграв один гол прямо в роздягальню донечанам – на останній секунді періоду відмітився Сергій Мельников.

Більшу частину третього періоду команди провели без закинутих шайб, а ті моменти, котрі виникали у воріт голкіперів, впевнено нейтралізовували Андрій Макаров та Артур Оганджанян (воротар змінив Даніїла Яковлєва в третьому відрізку зустрічі). І навіть зняття голкіпера під кінець матчу не допомогло киянам відігратися, а сама зустріч завершилась з рахунком 4:2 на користь донецької команди.