Дорогу молодим! Як СК “Сокіл” робить ставку на українську молодь

З першого дня свого хокейного життя СК “Сокіл” задекларував місію розвитку та популяризації цього виду спорту в Україні. В останні роки ми різко відчуваємо дефіцит українських хокеїстів, тому в “Соколі” розуміють важливість залучення до складу основної команди наших молодих гравців. Адже тільки з наявністю ігрового часу молоді українські хокеїсти будуть прогресувати та зможуть розраховувати на яскраву кар’єру в майбутньому.

“Ми не граємо на місяць, на два, ми граємо на довгий період часу. Основний меседж – це адаптація та популяризація хокею в Україні, а також спортивного образу життя. Це самий головний проєкт, котрий у нас може бути” – заявив засновник та президент київського СК “Сокіл” Віталій Кропачов.

Позаду в регулярному чемпіонаті хокейної Суперліги України, де грає “Сокіл”, трохи більше половини регулярного чемпіонату. За 16 ігор, проведених киянами, в їх складі вже встигли проявити себе одразу декілька молодих українських гравців.

В матчі з дружківським “Альтаіром”, котрий СК “Сокіл” виграв з рахунком 7:1, свої перші шайби у дорослому хокеї закинули 17-річний Іван Хірса та 16-річний Ілля Собченко.

Ілля Собченко став самим молодим автором голу в історії Суперліги.

“Емоції зашкалювали. Це був дуже важливий гол. Партнери дуже сильно допомогли, завдяки їм я і зміг закинути свою першу шайбу в Суперлізі.

Колектив дуже хороший, прийняли добре. З деякими був вже давно знайомий. В команді завжди допомагають, підказують, ніхто ніколи не кричить, якщо припускаєшся помилки” – так Ілля Собченко прокоментував свій перший гол в дорослому хокеї.

Свою першу в історії перемогу СК “Сокіл” здобув в виїзній грі з “Краматорськом” з рахунком 3:0. Ні разу не пропустив в тому матчі та оформив “шатаут” 20-річний український воротар Данило Макаренко. Зараз він виступає в іншій команді, але назавжди вписав своє ім’я в історію київського клубу, де він отримав шанс проявити себе в дорослому хокеї.

“Колектив зібрався бойовий, більше всього здивувала поява Сергія Костіцина, так як він грав в найсильніших хокейних лігах світу: НХЛ та КХЛ. Дуже приємно знаходитися з таким досвіченим гравцем в одній команді” – це слова Данила Макаренко після історичної перемоги над “Краматорськом”.

Також вже дебютував в Суперлізі інший український страж воріт “Соколу” – зовсім юний 17-річний Станіслав Теплицький. А 21-річний голкіпер з досвідом виступів в національній збірній України Артур Оганджанян взагалі став основним воротарем киян. Артур також вже встиг оформити свій перший “сухар”, не пропустив в гостьовому матчі з “Білим Барсом”.

“Мрію просто стати кращою версією себе, максимально професійним професіоналом своєї справи. Просто своїм підходом доводити, що я краще із дня в день. Напевне, про це мрію” – слова Артура Оганджаняна після його дебюту в СК “Сокіл”.

Напередодні стало відомо, що “Сокіл” поповнився черговим молодим українським гравцем. Із Швеції повернувся 22-річний захисник Олександр Воронін. Не дивлячись на свій вік, він вже має солідний досвід виступів у дорослих чемпіонатах та обов’язково допоможе молодому київському клубові в Суперлізі.

Допомагати доведеться вже 4 та 6 лютого в найвідповідальніших домашніх матчах “Сокола” з “Краматорськом” та “Маріуполем” відповідно. Ігри традиційно пройдуть на льоду броварського “Терміналу”.

Джерело:Obozrevatel.com

Поділитися: