Дубль Мельникова приніс СК «Сокіл» перемогу над «Краматорськом» (відео)

4 січня, в першому матчі 2022-го року зійшлися «Краматорськ» та СК «Сокіл». Ця зустріч відбулася в рамках 7-го туру чемпіонату хокейної Суперліги Паріматч.

При тому, що матч активніше почав «Краматорськ» і в цілому перекидав “Соколів” з рахунком 15:9, відкрити рахунок першими вдалось гравцям саме СК «Сокіл». Скориставшись помилкою опонентів, перший гол в матчі закинув Сергій Мельников, а на перерву команди пішли з мінімальною перевагою наших хлопців.

В другій двадцятихвилинці господарям вдалось відновити паритет – на екваторі періоду Макар Ваулін голом фактично з нульового кута прошив Даніїла Яковлєва.

На старті третього відрізку зустрічі Сергій Мельников оформив дубль і знову вивів команду вперед. Після пропущеного гола краматорці не на жарт активізувались в атаці, але так і не змогли прошити ворота Даніїла Яковлєва ще раз. А ось Соколи змогли ще раз відмітитись у володіннях Віталія Труса – фінальний рахунок 3:1 на табло встановив Єгор Іванов.