Два дублі, чотири шайби в ворота «сталевих чайок»: розповідаємо про найкращого бомбардира СК “Сокіл”

Obozrevatel розповідає про найкращого бомбардира СК «Сокіл»

Напередодні київський СК «Сокіл» почав тривалу серію домашніх поєдинків. Obozrevatel.com розповідає про найкращого бомбардира київського клубу – Вікторі Шахворостові.

В грі з «Краматорськом» (2:3) знову відзначився голом лідер атак столичного колективу Віктор Шахворостов. Ця шайба стала для нього ювілейною – десятою – в хокейній Суперлізі України.

26-річний Шахворостов провів в складі «Соколу» всі 12 матчів в регулярному чемпіонаті дебютного сезону ХСУ та вже набрав в них 17 (10+7) очок. Він – самий результативний гравець команди Олега Мікульчика. Тільки в трьох поєдинках Віктор йшов з льоду без очків по системі «гол+пас» і це означає, що він – один з самих небезпечних гравців в соколиній обоймі.

Віктор Шахворостов вже грав в Україні та навіть ставав чемпіоном нашої країни. Цей гравець унікальний тим, що після виступів в українському чемпіонаті він зміг отримати контракт в клубі КХЛ «Куньлунь Ред Стар».

Зараз в активі Віктора вже два дублі та шість матчів, в котрих він набирав за «Сокіл» більше одного очка за гру.

Поки самим улюбленим суперником Віктора Шахворостова в Суперлізі є ХК «Маріуполь», з котрим «Сокіл» в найближчу п’ятницю проведе вже третій очний матч в поточному регулярному чемпіонаті. В ворота «сталевих чайок» Шахворостов закинув вже 4 шайби!

Нова зустріч з маріупольцями на льоду броварського «Термінала» відбудеться 21 січня, гра почнеться о 19:00.

Поділитися: