Гравці хокейної Суперліги України провели матч під відкритим небом на замерзлому озері

Хокеїсти «Донбасу» та СК «Сокіл», а також легенди українського хокею зіграли поєдинок в форматі “3-на-3”

5 лютого в Тернополі стартував всеукраїнський чемпіонат по хокею серед любителів на озері «Ternopil Hockey Classic – 2022».  

«Ternopil Hockey Classic» – це щорічний чемпіонат по хокею серед любителів на озері, що не має аналогів в Україні. Від звичного хокею змагання на озері відрізняються правилами гри, відсутністю воротарів та мінімальним екіпіруванням.

Перший ігровий день турніру також відвідали гравці СК «Сокол» – Ілля Собченко, Станіслав Теплицький, Кирило Фроленко та Єету Моксунен , а також хокеїсти «Донбасу» Гліб Кривошапкін, Олександр Пересунько, Максим Разумов та Микита Терлецький.

Окрім них, участь в матчі прийняли легенди українського хокею – генеральний директор Суперліги Сергій Варламов та спортивний директор ХСУ Олександр Побєдоносцев.

Хокеїсти провели виставковий матч в форматі “3 польових гравці + воротар”. Відзначимо, що ця зустріч стала першою грою під відкритим небом за участі гравців команд Хокейної Суперліги.

Поєдинок виграла команда «Донбасу» з рахунком 7:6. У донеччан 5 шайб закинув Гліб Кривошапкін, також по голу на свій рахунок записали Олександр Пересунько та Максим Разумов. В складі СК Сокіл» всі 6 шайб закинув юний Ілляя Собченко.

Після матчу спортивний директор ХСУ Олександр Побєдоносцев поділився своїми враженнями:

– Ми приїздимо в Тернопіль вже вдруге та отримуємо масу емоцій від хокею під відкритим небом. Дуже класно, що із року в рік любительські команди зі всієї України збираються тут, щоб пограти в хокей та чудово провести час. 

Що стосується нашого матчу, то хокей на озері – це неймовірна атмосфера. Навіть в хокей тут грається по-іншому. Ми пограли з нашою українською молоддю та отримали багато позитивних емоцій. 

Поділитися: