Гравці СК «Сокіл» та «Донбасу» проведуть виставковий матч під відкритим небом на замерзлому озері

Поєдинок в форматі “3-на-3” відбудеться в рамках турніру Ternopil Hockey Classic – 2022

5 та 6 лютого в Тернополі відбудеться всеукраїнський чемпіонат по хокею серед любителів на озері «Ternopil Hockey Classic – 2022». Нинішній турнір стане шостим для організаторів.

Всього для турніру підготують 5-6 майданчиків розміром 40 на 20 метрів, а участь в змаганнях приймуть близько 20 команд з 9 регіонів України.

В рамках турніру буде зіграно виставковий матч, в котрому приймуть участь гравці СК «Сокіл» та «Донбасу», а також легенди українського хокею – генеральний директор Суперліги Сергій Варламов та спортивний директор ХСУ Олександр Побєдоносцев. Поєдинок пройде в форматі “3 польових гравці + воротар”.

Ця зустріч стане першим матчем під відкритим небом в історії хокейної Суперліги України.

Генеральний директор ХСУ Сергій Варламов відзначив важливість проведення подібних турнірів:

– Дуже чудово, що вже шостий рік підряд українські любительські команди збираються на турнір та грають під відкритим небом. Такі змагання дійсно важливі, адже це приголомшлива хокейна атмосфера та популяризація нашого виду спорту. Ми раді прийняти в ньому участь, отримати масу позитивних емоцій від хокею на озері та насолодитись атмосферою такого турніру.

Нагадаємо, що «Ternopil Hockey Classic» – це щорічний чемпіонат по хокею серед любителів на озері, що не має аналогів в Україні. Від звичного хокею змагання на озері відрізняється правилами гри, відсутністю воротарів та мінімальним екіпіруванням.

Поділитися: