Групою підтримки клубу став колектив «Sokil Ladies»

Чи знаєте ви, що хокей це не тільки швидкість, напруга, драйв та гострі ігрові моменти, але й краса?!

Що ж в цьому виді спорту красивого? – запитаєте ви.

Все просто, краса – це неймовірно красиві дівчата з групи підтримки, котрі протягом всього матчу створюють атмосферу свята на трибунах своїми яскравими костюмами та запальними танцями.

“Sokil Ladies” – група підтримки СК “Сокіл”,що сформована на базі танцювального колективу “CheerLadies”

“CheerLadies” були першою групою підтримки професійного хокейного клубу в Україні. Свій шлях вони починали з ХК «Донбас», в сезоні КХЛ 2013-2014 років. Потім дівчата співпрацювали з ХК «Дженералз» Київ. Також мали досвід виступів на матчах збірної України, матчах ХК “Донбас” в Континентальному Кубку та матчах хокейної Ліги Чемпіонів.

Коментар керівника колективу, Юлії Іванченко: “Дуже раді, що маємо можливість підтримувати СК «Сокіл» в сезоні 2021-2022. Будемо старатись створювати красиву картинку на трибунах, святкову атмосферу та давати заряд енергії глядачам!”

Цікавий факт: логотипи обох клубів несуть в собі каштановий лист!

Тренує групу підтримки Іванченко Юлія, віце-президент Федерації Черлідингу України, майстер спорту по черлідингу. Всі дівчата займаються черлідингом 5-6 років та мають досвід виступів як на українських, так і на міжнародних стартах. Дві з них були Чемпіонками світу сред школярів в Орландо, США в 2018 році!

Від імені адміністрації та гравців СК “Сокіл”, хочемо подякувати танцювальному колективу “Sokil Ladies” за те, що приєдналися до нашої команди та надихають хлопців бігти вперед та показувати яскравий хокей!

Поділитися: