Ілля Собченко: «Я з дитинства дуже багато працював, щоб в 16 років опинитись в команді такого рівня»

Нападник СК «Сокіл» – про дебютну шайбу в Суперлізі, грі в першій ланці з досвіченими гравцями та матч з «Білим Барсом»

Нападник СК «Сокіл» Ілля Собченко в інтерв’ю прес-службі ХСУ розповів про перехід в команду киян, гру з досвіченими хокеїстами в одній ланці, дебютну шайбу в Суперлізі, а також прокоментував матч з «Білим Барсом» (5:6 ОТ):

 

– Твій трансфер в «Сокіл» став одним із самих неочікуваних – молодий гравець в складі досвічених майстрів. Розкажи, як швидко влився в колектив та в цілому про враження від гри в команді з титулованими хокеїстами?

– Колектив дуже хороший, прийняли добре. З деким був вже давно знайомий. В команді завжди допомагають, підказують, ніхто ніколи не кричить, якщо припустишся помилки. Дуже приємно грати з досвіченими гравцями в одній ланці.

– Що означає для хокеїста в такому юному віці грати пліч о пліч з досвіченими, іменитими гравцями?

– Це була досить велика праця. Я з дитинства дуже багато працював, щоб досягти того, що маю зараз: в 16 років грати в хорошій команді з досвіченими гравцями.

– Розкажи про підхід Олега Антоновича в роботі з більш юними хокеїстами.

– Він завжди підкаже молодим, не буде так сильно сварити, як більш досвічених гравців.

– Як ти вважаєш, наскільки набутий досвід в «Білому Барсі» під керівництвом Костянтина Леонідовича допоміг тобі в адаптації в дорослому хокеї та переході в «Сокіл»?

– Велике спасибі Костянтину Леонідовичу Буценко, він мене багато чому навчив. Завдяки йому я перейшов в команду, котра є однією з лідерів турніру.

– В матчі з «Альтаіром» ти закинув свою дебютну шайбу в Суперлізі та став самим юним автором голу в історії ХСУ. Які згадки лишились про дебютну шайбу? Чи привітали якось в команді?

– Емоції зашкалювали. Це був дуже важливий гол. Партнери дуже сильно допомогли, завдяки їм я і зміг закинути свою першу шайбу в Суперлізі.

Так, в команді звичайно всі привітали, адже все-таки перший гол, відмітили.

– Сьогодні ти граєш в першій ланці. Що для тебе означає така довіра тренера? 

– Сьогодні грав в першій ланці, тому що у нас захворіли деякі гравці та тренер вирішив спробувати мене в першій п’ятірці. Пограв період, далі рахунок не дозволяв – потрібно було закидати шайби і мене перевели в четверту.

– Була досить вперта боротьба в матчі з «Білим Барсом». Чи була якась особлива мотивація на гру проти колишніх одноклубників? Чи змінився стиль гри білоцерківців з твого часу перебування там?

– Так, дуже хотілось забити. Може, у хлопців є якась образа – грали зі мною дуже жорстко. Нічого страшного, грав проти них так само.

«Білий Барс» додав, це помітно. Команду поповнили нові хокеїсти, у них складається хороша гра. Вони хороша команда.

– З кожним матчем у «Сокола» все більше підтримки на трибунах. Скажеш пару слів вдячності?

– Дуже хороша атмосфера, мені дуже подобається. Дуже дякую вболівальникам, що приходять і завжди підтримують. Щиро вдячні їм за це.

Нагадаємо, що наступний матч СК «Сокіл» зіграє з «Краматорськом» 4 лютого. Початок матчу о 19:00, а пряма трансляція буде доступна на XSPORT.

Поділитися: