Іван Хірса: «Налаштовуємося на стовідсоткову реалізацію гольових моментів»

Нападник СК «Сокіл» – про матч з «Краматорськом» та налаштування на «Маріуполь»

Нападник СК «Сокіл» Іван Хірса в інтерв’ю прес-службі ХСУ розповів про матч з «Краматорськом» (3:7), а також майбутню гру з «Маріуполем»:

 

– З початку сезону ви впевнено обігрували «Краматорськ», але поступились в останніх двох зустрічах. Розкажіть, чому гості з Краматорську стали «незручним» суперником? Що змінилось в їх грі з початку сезону?

– Команда «Краматорськ» доукомплектувалась новими гравцями, що посилило їх гру.

– В матчі з «Краматорськом» в п’ятницю ви повели 2:0, але до кінця першого періоду суперник зрівняв рахунок. Чому просіли під тиском «Краматорська»?

– Вчасно не змогли перелаштуватись на активну гру суперника.

– В цьому матчі «Краматорськ» забезпечив собі відрив в чотири шайби – самий великий в ваших очних зустрічах. За рахунок чого видалась така гольова гра у суперника? Чи вплинула на такий результат гри поразка в попередньому матчі від «Білого Барса» в овертаймі (5:6)?

– Поразка на гру не вплинула. Думаю, що не пішла індивідуальна гра, як воротаря, так і гравців.

– Наступний матч з «Маріуполем». Як налаштовуєтесь на суперника? На чому робите акцент при підготовці?

– Налаштовуємося на стовідсоткову реалізацію гольових моментів.

– В січні Ви закинули свою першу шайбу в Суперлізі в ворота «Альтаіра». Розкажіть, якій команді ліги хотіли б забити наступний гол?

– Хочу забивати в кожній грі та як можна більше.

Нагадаємо, що вже сьогодні СК «Сокіл» зіграє з «Маріуполем». Початок матчу о 17:00, а пряма трансляція буде доступна на XSPORT.

Поділитися: