«Краматорськ» упевнено обіграв СК «Сокіл» (відео)

Краматорчани зберегли за собою друге місце у турнірній таблиці

Сьогодні, 21 лютого, у рамках 22-го туру хокейної Суперліги Паріматч СК “Сокіл” у Броварах приймав “Краматорськ”.

«Краматорськ», після поразки у Білій Церкві, одразу показав свій настрій забрати два очки з Броварів. Відразу активні атаки команди Олега Тимченка вилилися у два голи – Богдан Середницький та Артем Градович на екваторі періоду зробили непоганий заділ на перемогу у цьому матчі. Так, за всіх спроб «Сокола» відіграти хоча б один гол до перерви, перший період завершився з рахунком 2:0 на користь краматорчан.

На старті другого відрізка зустрічі Сергій Афанасьєв потужним кидком зробив перевагу своєї команди ще впевненішою. А кияни, хоч і неодноразово гостро атакували ворота Віталія Труса, але відзначитись у володіннях краматорського клубу вони так і не змогли.

З покинутої шайби «Краматорськ» розпочав і третій період – четвертий гол у ворота СК «Сокіл» відправив Кирило Градусов. Тільки після четвертої пропущеної шайби господарі змогли розмочити рахунок – Сергій Мельников та Єгор Іванов позбавили Віталія Труса права на “сухар”.

Проте, на більше у киян забракло часу і сил, а матч завершився з рахунком 4:2 на користь «Краматорська», який закріпився на другому місці у турнірній таблиці.

СК «Сокіл» – «Краматорськ» 2:4 (0:2, 0:1, 2:1)

Шайби: 0:1 Середницький (Тимченко, Фірсов), 07:54; 0:2 Градович (Сьомочкін), 10:26; 0:3 Афанасьєв С. (Тимченко, Фірсов), 25:03; 0:4 Градусов (Берднікс, більш.), 41:27; 1:4 Мельников (Фроленко), 50:15; 2:4 Іванов (Шахворостов, Шуленін, більш.), 41:57;

СК Сокіл: Яковлєв (Оганджанян – з 20:00); Дюков – Шуленін, Аміров – Дорофєєв (А), Петрухно (А) – Фроленко, Хірса; Іванов – Шахворостов (К) – Панков, Мельников – Біляков – Богацький, Манукян – Олійник – Собченко.

Краматорськ: Трус (Кучер); Ваулін – Берднікс, Бабрусєв – Мальцев, Фірсов (А) – Афанасьєв, Кобильник – Кругляков; Столяренко (К) – Афанасьєв – Градусов, Градович – Сергієвський – Сьомочкін, Жвачкін (А) – Калиничев – Гриценко, Цілогородців – Середницький – Тимченко.