Найсильніший захист та три “сухарі”: В якій формі СК «Сокіл» починає довгу домашню серію

Портал Isport розповідає про «темну конячку» хокейної Суперліги

В середу, 19 січня, київський СК «Сокіл» в рамках регулярного чемпіонату Української Хокейної Суперліги почне семиматчеву домашню серію поєдинків. Портал Isport розповідає про те, якою була перша третина змагань для новачка хокейної Суперліги – від набраних очок до найкращого захисту.

Підопічні Олега Мікульчика зіграють проти «Краматорську» (19 січня та 4 лютого), «Маріуполя» (21 січня та 6 лютого), «Донбасу» (25 січня) та «Альтаіру» (27 січня).

Примітно, що на даний момент новачок українського клубного хокею сенсаційно йде на другому місці в турнірній таблиці.

Лідирує ж «Донбас», а «Маріуполь» та «Краматорськ» переслідують «Сокіл». Вже пройшло трохи більше третини “регулярки” ХСУ.

«Сокіл» – хокейний клуб, створений з нуля, показує відмінні результати. Після 11-ти зіграних матчів саме у киян сама надійна оборона в Лізі. «Сокіл» пропустив 22 шайби – в середньому це 2 шайби за гру, а інші учасники Суперліги пропускають більше.

Денис Петрухно та Кирило Фроленко

Крім того, три матчі «Сокіл» зіграв в суху, та всі ці поєдинки були зіграні на виїзді. Цікавий також той факт, що ці поєдинки на нуль відстояли три різні воротарі.

Всі сухі матчі СК «Сокіл» в Суперлізі-2021/2022:

14.12.2021. «Краматорськ» – «Сокіл» 0:3, воротар Данило Макаренко (25 відбитих кидків)

Данило Макаренко

6.01.2022. «Маріуполь» – «Сокіл», 0:2, воротар Даніїл Яковлєв (26)

Даніїл Яковлєв

15.01.2022. «Білий Барс» – «Сокіл», 0:3, воротар Артур Оганджанян (21)

 Артур Оганджанян19 січня «Соколу» належить зіграти проти «Краматорську» – команди, котра виграла три з чотирьох останніх матчів.

При цьому «Сокіл» вже двічі обіграв «Краматорськ», і обидві ці зустрічі були гостьовими для киян. «Краматорськ» за ці дві гри закинув тільки одну шайбу.

Джерело: isport.ua
Поділитися: