Не словом, а ділом! СК Сокіл запроваджує нові стандарти

СК «Сокіл» – самий молодий клуб української хокейної Суперліги. З перших днів свого існування весь менеджмент киян та команда активно взялись за місію популяризації хокею в Україні та, зокрема, в Києві.

Президент СК «Сокіл» Віталій Кропачов так прокоментував старт роботи свого клубу:

«Я думаю, що ми йдемо в правильному напрямку. Ми не граємо на місяць, на два, ми граємо на довгий період часу.

Основний месседж – це адаптація та популяризація хокею в Україні, а також спортивного образу життя. Це самий головний проєкт, котрий у нас може бути».

Вже після презентації ігрової форми «Соколу» стало зрозуміло, що базується в броварському «Терміналі» клуб пропагандує сам та долучає в свої ряди людей, котрі люблять Україну. Тих, хто працює заради успішного майбутнього нашої країни.

Кольорова гама та ефектний штрих – карта України з українськими Донбасом та Кримом на комірі.

Засновник СК «Сокіл» очікує від ігор Суперліги все більшої інтриги та самих неймовірних сюжетних поворотів:

«Ліга молода. Команди з кожним днем набирають обертів. Я був впевнений, що в якийсь період часу ми теж їх наберемо. Те, що є конкуренція – це добре: ніхто не розслабляється, тренери займаються селекцією, ми намагаємося зміцнюватись – сказав Віталій Кропачов».

Спорт об’єднує! В СК «Сокіл» про це нікому не потрібно нагадувати. Популяризація спорту в цілому проглядається і в том, що перед домашніми іграми киян символічні вкидання вже не раз провели відомі українці – серед них представники інших видів спорту: боксери Віктор Постол та Денис Берінчик, а також плавчиня Дарина Зевіна.

Неодноразово гімн України перед домашніми іграми СК «Сокіл» вживу виконували зірки української естради.

Напередодні СК «Сокіл» здобув свою ювілейну 10 перемогу в регулярному чемпіонаті Суперліги, обіграв на домашньому льоду дружківський «Альтаір». Пропустивши першим, «Сокіл» зібрався та розгромив суперника з рахунком 7:1.

В цьому матчі своїми першими голами в Суперлізі за киян відзначились юні українські нападники, котрих після матчу головний тренер «Сокола» Олег Мікульчик виділив по-особливому:

«Дуже добре зіграла наша молодь – мені сподобалось! Ваня Хірса та Ілля Собченко – молодці хлопці!».

На даний момент «Сокіл» займає друге місце в турнірній таблиці Суперліги та продовжує боротися за лідерство.

Вже 30 січня кияни зіграють черговий домашній матч в броварському «Терміналі». На цей раз їх суперником стане білоцерківський «Білий Барс». Початок поєдинку – о 17:00!

Джерело:Sport.UA

Поділитися: