Неймовірний гол в хокейній Суперлізі

Сьогодні, 26 грудня, СК Сокіл виграв виїзний матч проти ХК Білий Барс з рахунком 7:2

У першому періоді Микита Малухін закинув шайбу та вивів гостей уперед. Після пропущеного на екваторі періоду року білоцерківці вирівняли гру і кілька разів потурбували голкіпера київської команди, але змінити рахунок до перерви їм не вдалося.

У другому періоді «Сокіл» не зменшував обертів і довів свою перевагу до впевнених 4:0 – по голу на свій рахунок записав Дмитро Шуленін, Віктор Шахворостов та Сергій Мельников. Після четвертої пропущеної шайби “Білий Барс” зробив камбек і на останній хвилині другого періоду скоротив своє відставання до двох шайб голами Михайла Геворкяна та Валентина Микитюка.
У третьому періоді «Сокіл» закріпив за собою перемогу – спочатку Дмитро Марченков відзначився дебютним голом у ХСУ і закинув п’яту шайбу команди, потім по шайбі закинули Дмитро Шуленін і Сергій Дорофєєв. Матч завершився з рахунком 2:7.

Одним із яскравих моментів гри був майстерний гол Віктора Шахворостова у ворота суперника:

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Спортивний клуб «Сокіл» (@sc_sokil_kyiv)

Вдруге команди Сокіл та Білий Барс зустрінуться 28 грудня на льодовій арені “Термінал” в місті Бровари.

СК Сокіл – недавно створена команда, що грає в Суперлізі Паріматч. Це – третя перемога клубу. Перші дві були над ХК Альтаїр та ХК Краматорськ

Джерело: інстаграм СК Сокіл