Перша перемога в історії СК “Сокіл” (відео)

14 грудня, в рамках 2-го туру хокейної Суперліги України СК «Сокол» провів зустріч з ХК “Краматорськ”.

На старті першого періоду команди видали гостру та яскраву гру, проте голкіпери обох команд не дозволяли доводити атаки до голу. На екваторі періоду у «Краматорська» був шанс відкрити рахунок в матчі, але Богдан Середницький не зміг реалізувати штрафний кидок. На першу перерву команди пішли з нулями на табло.

В другій двадцятихвилинці команди продовжували вести вперту боротьбу за кожен сантиметр на майданчику, що вилилось у видалення. «Краматорськ» сфолив двічі проти 3 видалень у «Сокола», проте лише одна більшість завершилась закинутою шайбою – Єгор Іванов прошив Віталія Труса і відкрив рахунок в матчі.

Більшу частину третього відрізку зустрічі команди відіграли без закинутих шайб, але з величезною кількістю небезпечних моментів. Проте, обидва голкіпера проявили максимум майстерності, відбиваючи кидки суперників. Під кінець основного часу матчу Олег Тимченко замінив воротаря на шостого польового гравця, але замість того, щоб забити, «Краматорськ» пропустив – гольову точку в матчі поставив Сергій Мельников. А на останніх хвилинах матчу фол Павла Тарана привів до ще одного голу – 3:0 на користь СК «Сокіл».

Таким чином, СК «Сокіл» добув першу

перемогу в історії клубу, а наш голкіпер Данила Макаренко оформив перший шатаут в історії хокейної Суперліги України.

Джерело: сайт ХСЛ