Прогноз на перший день олімпійського хокейного турніру від Станіслава Теплицького

Вже 9 лютого відбудуться перші хокейні матчі в Пекіні

З 9 по 20 лютого в Пекіні 12 збірних будуть змагатись на Зимових Олімпійських іграх, з котрих – 8 найкращих збірних світу по версії IIHF після ЧМ-2020 (Канада, ОКР, Фінляндія, Швеція, Чехія, США, Німеччина та Швейцарія), та ще 3 збірні, котрі пройшли олімпійську кваліфікацію (Данія, Латвія та Словаччина), а також збірна Китаю як країна, що проводить зимову Олімпіаду.

Голкіпер київського СК «Сокіл» Станіслав Теплицький дав свій прогноз на олімпійський хокейний турнір, а також на матчі першого ігрового дня.

— Фаворитів на турнірі виділити не можу – впевнений, що всі команди будуть битися за золоті медалі. Особисто я, буду слідкувати за цікавими мені гравцями – це воротар збірною Швеції Ларс Юхансон та воротар збірної Чехії Роман Вілл. 

ОКР – Швейцарія 

Для мене в цій парі фаворит Росія. Обидві збірні поїхали на турнір без своїх зірок, що виступають в НХЛ. Але в збірній Росії є не менш імениті хокеїсти з КХЛ – вони добре знають один одного та зможуть знайти спільну мову. Про збірну Швейцарії складно щось сказати, але мені здається що там більшість гравців зі Швейцарської ліги. Для мене рівень КХЛ вище.

Чехія – Данія

По цьому матчу не можу сказати точно, але більше вірю в перемогу Чехів. В їх складі багато гравців з тої ж КХЛ. Тим не менш, впевнений, що гра буде дуже напруженою та цікавою.

Поділитися: