Розбір матчу 12-го туру ХСУ від InStat!

Вчора, 19 січня, в Броварах відбувся поєдинок 12-го туру хокейної Суперліги Паріматч між СК «Сокол» та «Краматорськом», в рамках котрого краматорський клуб обіграв колектив Олега Мікульчика (3:2).

Якщо говорити про статистику кидків, то по цьому показнику в матчі першими була команда з Краматорська – підопічні Олега Тимченко нанесли 64 кидки, з них 36 – в площину воріт. Таким чином, «Краматорськ» зміг реалізувати кожну 12-у спробу, відправивши в ворота киян 3 шайби.

СК «Сокіл», в свою чергу, наніс 45 кидків, з котрих – 28 в площину воріт. При цьому команда з Києва двічі відзначилась в воротах Віталія Труса.

Зони кидків/кидків в площину:

«Краматорськ» виграв 62% вкидань проти 38% у СК «Сокіл» (44 проти 27). Особливо вдало “на точці” хлопці з краматорської команди діяли в зоні атаки – 19 виграних вкидань проти 11 у київської команди.

Вкидання по зонам

Якщо говорити про гру в більшості, то обидва клуба заробили по 5 вилучень, при цьому, кияни не змогли реалізувати чисельну перевагу, а ось для гостей з Краматорську гра в нерівних складах стала запорукою перемоги – в більшості «Краматорськ» закинув 2 шайби.

«Краматорськ», маючи чисельну перевагу зміг 11 разів кинути в площину воріт Даніїла Яковлєва (1.61 на хвилину в більшості), а колектив Олега Мікульчика відповів 7 кидками (0.87 на хвилину в більшості).

СК «Сокіл» випередив «Краматорськ» по кількості силових прийомів – 10 силових проти у команди з Краматорську. А ось по кількості заблокованих кидків першим був клуб з Краматорська – краматорський колектив заблокував 12 кидків проти у господарів майданчику.

Лідеры:

Кращі гравці матчу по версії Instat

СК «Сокол» Індекс Instat   «Краматорськ» Індекс Instat
Дмитро Марченков 201 Денис Берднікс 207
Микита Міцкевич 199 Ігор Калінічев 203
Сергій Мельников 191 Макар Ваулін 197

По проведеному часу на льоду у СК «Сокіл» в поєдинку з «Краматорськом» лідирують Дмитро Шулєнін (23 хвилини та 16 секунд) та Єгор Іванов (23 хвилини та 8 секунд), а також Дмитро Марченков (22 хвилини та 55 секунд). У «Краматорська» 23 хвилини та 21 секунду на льоду провів форвард Артем Градович, 22 хвилини та 52 секунди – Ярослав Сергієвський, а 21 хвилину та 56 секунд – Денис Берднікс.

По кидкам в матчі лідирує Ярослав Сергієвський, котрий 9 разів намагався прошити ворота Даніїла Яковлєва. У команди Олега Мікульчика по 6 кидків здійснили Олександр Панков та Тигран Манукян.

Частіше за все вкидання в матчі вигравав Олександр Сьомочкін – на рахунку форварда краматорську 18 виграних вкидань. У СК «Сокіл» 11 вкидань виграв Іван Бєляков.