Розбір матчу 16-го туру хокейної Суперліги Паріматч від InStat!

Вчора, 30 січня, в Броварах відбувся поєдинок 16-го туру хокейної Суперліги Паріматч, в котрому білоцерківський клуб обіграв СК «Сокіл» (6:5 ОТ).

Матч видався дуже видовищним та впертим, про що свідчить і статистика кидків – 34 кидки в площину воріт у «Сокола» та 32 – у «Білого Барса». Найбільш результативними в матчі виявились перші два періоди – на двох команди закинули 9 шайб.

Відмітимо, що команда Олега Мікульчика заблокувала вдвічі більше кидків, чим підопічні Костянтина Буценка – 12 та 6 заблокованих кидків відповідно.

«Сокіл» наносив кидки практично з усіх точок в зоні «Білого Барса», але голами кияни відзначались з правого та лівого кола вкидань, а також з п’ятака. Практично з однакової точки шайби закинули Олександр Швецов та Дмитро Марченков.

Що стосується«Білого Барса», то підопічні Костянтина Буценко закидали по своєрідному «хокейному сузір’ю» шайб – більшість шайб з п’ятака та декілька з правого кола вкидання.

Також «Сокіл» виграв 53% вкидань, «Білий Барс» – 47%.

Статистика вкидань – СК «Сокіл»

Статистика вкидань – «Білий Барс»

Якщо говорити про більшість, то білоцерківці провели 15 хвилин та 22 секунди в чисельній перевазі, зробивши 17 кидків та закинув дві шайби. Кияни зіграли 3 хвилини та 17 секунд, маючи на одного гравця більше, та нанесли 6 кидків, забив один гол. Відмітимо, що «Сокіл» зробив 9 кидків в меншості, в той час як «Білий Барс» – 2.

Підопічні Олега Мікульчика застосували 5 силових прийомів, білоцерківці відповіли 3.

Лідери:

Найкращі гравці матчу по версії InStat

СК «Сокіл»                    Індекс InStat      «Білий Барс»                      Індекс InStat

Іван Бєляков                          206                    Станіслав Зінченко                195

Олександр Швецов            193                     Дмитро Попережай               192

Микита Міцкевич               186                     Ілля Сенін                                   189

Найбільшу кількість часу на льоду у «Сокола» провели Роман Халіков (24 хвилини та 37 секунд), Сергій Дорофєєв (23 хвилини та 47 секунд) та Микита Міцкевич (23 хвилини та 38 секунд). У «Білого Барса» 28 хвилин та 35 секунд на льоду провел – Ілля Сенін, 26 хвилин та 57 секунд – Владислав Куцевич та 26 хвилин та 26 секунд – Володимир Олексюк.

По кидкам в площину воріт лідирує гравець «Білого Барса» Дмитро Попережай, котрий відзначився дублем в матчі. У «Сокола», в свою чергу, одразу три гравці нанесли по п’ять кидків в площину воріт – Олександр ПанковВіктор Шахворостов та Сергій Дорофєєв.

Лідерами команд по виграним вкиданням стали Іван Бєляков (СК «Сокіл») – 15 та Юрій Качан («Білий Барс») – 11.