Розбір матчу «Альтаір» – СК «Сокіл» від InStat

Вчора, 8 лютого, в Дружківці відбувся матч 20-го туру хокейної Суперліги Паріматч між «Альтаіром» та «Соколом». Кияни почали виїзд з перемоги, обігравши дружківців (4:1).

Що стосується статистики кидків, підопічні Олега Мікульчика зробили вдвічі більше кидків в площину, ніж «Альтаір» – 41. Самим результативним для «Сокола» був перший період, коли кияни закинули дві шайби.

В свою чергу, «Альтаір» зробив 20 кидків в площину воріт Даніїла Яковлєва. Єдину шайбу команди в матчі закинув Микита Сидоренко в другому періоді.

«Альтаіру» вдалось нанести кидки практично з усієї зони захисту «Сокола». Найчастіше підопічні Володимира Карабаджака робили кидки з лівого та правого кіл вкидання. По чотири кидки в площину воріт нанесли Ілля Коренчук та Микита Сидоренко, котрому вдалось потрапити по воротам Даніїла Яковлєва з п’ятака.

СК «Сокіл» наносив кидки з усієї зони захисту «Альтаіра» – частіше з лівого кола вкидання та п’ятака. П’ятьма кидками в площину воріт відзначився Олександр Панков, котрий реалізував кидок з п’ятака. По чотири кидки з лівого кола вкидання та центру нанесли Сергій Костіцин та Тигран Манукян. Відзначимо, що три кидки наніс Іван Бєляков, закинувши дві шайби.

«Альтаір» виграв 40% вкидань, «Сокіл» – 60%.

Підопічні Володимира Карабаджака зробили 8 силових прийомів, «Сокіл» – 6.

Лідери

Найкращі гравці матчу по версії Instat

«Альтаір»                   Індекс InStat             СК «Сокіл»             Індекс InStat

Микита Сидоренко              179                        Іван Бєляков                        209

Богдан Дяченко                     157                        Олександр Панков           196

Веніамін Трандафілов       154                        Сергій Костіцин                 180

Найбільшу кількість часу на льоду у «Альтаіра» провели Ілля Коренчук (28 хвилин та 2 секунди), Дмитро Ігнатенко (25 хвилин та 33 секунди), Нікіта Буценко (25 хвилин та 19 секунд). У СК «Сокіл» 25 хвилин та 32 секунди на льоду зіграв Сергій Дорофєєв, 21 хвилину та 48 секунд Микита Олійник, 19 хвилин та 13 секунд Єету Моксунен.

Відзначимо, що форварди «Альтаіра» Нікіта Буценко та Ілляя Коренчук стали першими гравцями в хокейній Суперлізі України, котрі зіграли більше 500 хвилин в поточному сезоні.

По чотири кидки в площину воріт у «Альтаіра» зробили Микита Сидоренко та Ілля Коренчук, у «Сокола» п’ять разів в площину воріт кидав Олександр Панков.

Лідером по виграним вкиданням «Альтаіра» є Нікіта Буценко – 7 виграних вкидань, у «Сокола» по цьому показнику лідирує Микита Олійник – 9 вкидань.