Розбір матчу «Білий Барс» – СК «Сокіл» від InStat

Вчора, 15 січня, в Білій Церкві відбувся поєдинок 11-го туру хокейної Суперліги Паріматч між «Білим Барсом» та СК «Сокіл», в рамках котрого київський клуб всуху обіграв білоцерківського суперника.

Якщо говорити про статистику кидків, то по цьому показнику в матчі першими були кияни – підопічні Олега Микульчика нанесли 57 кидків, з них 31 – в площину воріт. Таким чином, «Сокіл» зміг реалізувати кожну 10-у спробу, відправивши в ворота «барсів» 3 шайби.

«Білий Барс», в свою чергу, наніс 33 кидки, з котрих – 21 в площину воріт. При цьому команда з Білої Церкви ні разу не відзначилась в воротах Артура Оганджаняна, котрий оформив свій перший шатаут в поточному сезоні хокейної Суперліги Паріматч.

Зони кидків/кидків в площину:

СК «Сокіл» виграв 54% вкидань проти 46% у «Білого Барсу» (29 проти 25). Особливо успішно “на точці” обидві команди діяли в зоні атаки – 14 виграних вкидань у киян проти 11 у «барсів».

Вкидання по зонам

Якщо говорити про гру в більшості, то білоцерківці заробили 4 вилучення проти у команди з Києва, при цьому кияни змогли реалізувати один свій шанс. «Барси», маючи чисельну перевагу змогли кинути в площину воріт Артура Оганджаняна 4 рази (0.67 на хвилину в більшості), а колектив Олега Микульчика відповів 5 кидками (0.80 на хвилину в більшості).

Команди записали на свій рахунок по 6 силових прийомів, а ось по заблокованим кидкам СК «Сокіл» випередив свого опонента  – 21 проти 10 у «Білого Барса».


Лідери:

Кращі гравці матчу по версії Instat

 

«Білий Барс» Індекс Instat СК «Сокіл» Індекс Instat
Єгор Семенов 178 Дмитро Марченков 213
Василь Полгородник 178 Тигран Манукян 206
Михайло Геворкян 173 Іван Бєляков 197

 

По проведеному часу на льоду у «Білого Барсу» в поєдинку з СК «Сокіл» лідирують Владислав Куцевич (23 хвилини та 43 секунд) та Єгор Семенов (22 хвилини та 43 секунди), а також Володимир Алексюк (22 хвилини та 15 секунд). У «Сокола» 23 хвилини та 19 секунд на льоду провів форвард Сергій Мельников, 23 хвилини та 9 секунд – Іван Бєляков, а 22 хвилини та 55 секунд – Сергій Дорофєєв.

По кидкам в матчі лідирує Сергій Дорофєєв, котрий 10 разів намагався прошити ворота Артура Оганджаняна. У команди Костянтина Буценко 5 кидків наніс Владислав Куцевич.

Частіше за все вкидання в матчі вигравали Єгор Семенов та Єгор Іванов – на рахунку хокеїстів по 10 виграних вкидань.

Поділитися: