Розбір матчу «Донбас» – СК «Сокіл» від InStat

11 січня, в Дружківці відбувся поєдинок 8-го туру хокейної Суперліги Паріматч між «Донбасом» та СК «Сокіл», в рамках котрого донецький клуб здобув складну перемогу над киянами.

Якщо говорити про статистику кидків, то по цьому показнику в матчі першими були донечани – підопічні Павла Микульчика нанесли 55 кидків в площину воріт СК “Сокіл”. Таким чином, «Донбас» зміг реалізувати кожну 13-у спробу, відправивши в ворота гостей 4 шайби.

 

СК «Сокіл», в свою чергу, наніс 29 кидків в площину воріт. При цьому команда з Києва 2 рази відзначилась в воротах Андрія Макарова. Команда з Донецьку змогла заблокувати 17 кидків киян, «Сокіл», в свою чергу, заблокував 10 кидків донечан.

«Донбасу» вдавалось завдавати кидків по воротах «Соколу» фактично з усієї зони захисту киян, однак частіше за все свої сили донечани пробували з правого кола вкидання, а також п’ятака. Закидали хокеїсти  донецької команди з правого та лівого кіл вкидання, п’ятака, а також синьої лінії.

СК «Сокіл», в свою чергу, частіше всього завдавав кидків з лівого кола вкидання, а також намагався прошити ворота Андрія Макарова з п’ятака. Відмітимо, що саме з п’ятака і були закинуті обидві шайби киян – голи в свій актив записали Дмитро Марченков та Сергій Мельников.

«Донбас» виграв 67% вкидань проти 33% у СК «Сокіл». Особливо вдало “на точці” донечани діяли в зоні атаки – 19 виграних вкидань, на що наші хлопці відповіли 9 виграними вкиданнями.

Статистика вкидань – «Донбас»

Статистика вкидань – СК «Сокіл»

 

Якщо говорити про гру в більшості, то «Донбас», провівши в більшості 5 хвилин та 21 секунду, зміг закинути 3 шайби. При цьому, маючи чисельну перевагу, донечани здійснили 19 кидків в площину воріт київського клубу. СК «Сокіл» намагався розіграти зайвого протягом 7 хвилин та 16 секунд, однак закинув лише одного разу, маючи чисельну перевагу. Відмітимо, що під кінець матчу кияни зняли воротаря та намагалися закинути в ворота донецького колективу в форматі 6 на 4.

СК «Сокіл» випередив донецький колектив по кількості силових прийомів. На рахунку команди Олега Микульчика – 15 силових проти 11 у «Донбасу».


Лідери:

Кращі гравці матчу по версії Instat

 

«Донбас» Індекс Instat СК «Сокіл»  Індекс Instat
Пилипп Пангелов-Юлдашев 221 Сергій Мельников 204
Марк Калейніковас 212 Дмитро Марченков 204
Віктор Туркін 209 Роман Халіков 197

 

По проведеному часу на льоду у «Донбасу» в поєдинку з СК «Сокіл» лідирують Микита Жульдіков (22 хвилини та 4 секунди) т Пилипп Пангелов-Юлдашев (20 хвилин та 15 секунд), а також Роман Кобелєв (19 хвилин та 24 секунди). У «Сокола» 25 хвилин та 21 секунду на льоду провів форвард Віктор Шахворостов, 24 хвилини та 26 секунд – Дмитро Марченков, а 23 хвилини та 48 секунд – Сергій Мельников.

По кидкам в матчі лідирує Андрій Сігарьов, котрий 14 разів намагався прошити ворота київського клубу. У команди Олега Микульчика 8 кидків наніс Сергій Мельников.

Частіше за все вкидання в матчі вигравали Віктор Шахворостов та Єгор Іванов – на рахунку хокеїстів по 24 виграних вкидань. У донецького клубу лідирує по цьому показнику Андрій Бірюков, котрий виграв 23 вкидання.

Поділитися: