Розбір матчу СК «Сокіл» – «Альтаір» від InStat

Підопічні Олега Мікульчика обіграли команду Володимира Карабаджака

Вчора, 27 січня, в рамках 15-го туру хокейної Суперліги Паріматч СК «Сокіл» зіграв з «Альтаіром». Кияни впевнено обіграли підопічних Володимира Карабадажака (7:1).

Різниця в кидках в площину склала 46:20 на користь підопічних Олега Мікульчика. Єдину шайбу «Альтаіра» закинув Нікіта Буценко.

Обидві команди майже порівну часу провели в більшості – 6 хвилин та 44 секунди (СК «Сокіл») та 6 хвилин («Альтаір»). Кияни нанесли 14 кидків в чисельній перевазі, а «Альтаір» – 10 кидків.

Карта кидків СК «Сокіл» в більшості:

Карта кидків «Альтаіра» в більшості:

Що стосується виграних вкидань, то лідерами є підопічні Володимира Карабаджака – 57% виграних вкидань, у СК «Сокіл» – 43%.

Більше силових прийомів застосували гравці команди Олега Мікульчика – 10, «Альтаір» відповів 6 силовими прийомами.


Лідери:

      СК «Сокіл»                     InStat                «Альтаір»             InStat

Олександр Панков             223              Нікіта Буценко         173

Сергій Дорофєєв                 207              Ілля Коренчук           157

Іван Хірса                                190              Денис Кочетков        155

Найбільшу кількість часу на льоду у «Сокола» провели Дмитро Шулєнін – 23 хвилини та 39 секундРоман Халіков – 20 хвилин та 56 секундСергій Дорофєєв – 19 хвилин та 42 секунди. У «Альтаіра» більше часу на льоду провели Ілля Коренчук – 28 хвилин та 33 секундиДмитро Ігнатенко – 26 хвилин та 57 секундНікіта Буценко – 26 хвилин та 54 секунди.

Найбільшу кількість кидків в площину воріт нанесли Сергій Дорофєєв (СК «Сокіл») – 7 кидків, з котрих нападник реалізував два, Нікіта Буценко («Альтаір») – 4 кидки та один забитий гол.

Лідерами команд по виграним вкиданням є Іван Бєляков (СК «Сокіл») – 8 виграних вкиданьНікіта Буценко («Альтаір») – 21 вкидання.

Поділитися: