Розбір матчу СК «Сокіл» – «Донбас» від InStat

Вчора, 25 січня, в рамках 13-го туру хокейної Суперліги Паріматч СК «Сокіл» зіграв з «Донбасом». Підопічні Павла Мікульчика втретє в сезоні перемогли киян (1:0).

Різниця в кидках в площину склала 37:25 на користь донечан. Єдину шайбу «Донбас» закинув в першому періоді, автором голу став Пилип Пангелов-Юлдашев.

Обидві команди зіграли достатньо часу в більшості – 7 хвилин та 6 секунд (СК «Сокіл») та 7 хвилин та 12 секунд («Донбас»). Відмітимо, що донечани зробили вдвічі більше кидків в чисельній перевазі, ніж господарі майданчику – 12 проти 6. Також, цікавим фактом є те, що найбільшу кількість кидків підопічні Павла Мікульчика, граючи в чисельній перевазі, зробили з правого флангу.

Карта кидків СК «Сокіл» в більшості:

Карта кидків «Донбасу» в більшості:

Лідером по виграним вкиданням також є«Донбас» – 60%, в свою чергу «Сокіл» виграв 40% вкидань.

Більше силових прийомів застосували підопічні Олега Мікульчика – 5 прийомів. В той час, як донечани здійснили 2 силові атаки.

Лідери:

СК «Сокіл»                Instat                       «Донбасс»                               Instat

Іван Бєляков                 192                 Пилип Пангелов-Юлдашев      211

Сіргій Мельников      191                  Микита Жульдіков                        202

Дмитро Марченков   190                 Олександр Пересунько               197

Найбільшу кількість часу на льоду в складі «Донбасу» провели Микита Жульдіков – 23 хвилини та 17 секунд, Пилип Пангелов-Юлдашев – 21 хвилина та 16 секундРоман Кобєлєв – 19 хвилин та 21 секунда. В київському колективі більше часу на льоду зіграли Сергій Дорофєєв – 24 хвилини та 33 секундиДмитро Марченков – 23 хвилини та 39 секундДмитро Шулєнін – 22 хвилини та 50 секунд.

По кидкам в команді Олега Мікульчика лідирує Сергій Дорофєєв – 5 кидків в площину, у «Донбаса» Андрій Сігарьов – 6 кидків.

Лідерами по виграним вкиданням є Іван Бєляков (СК «Сокіл») – 8 вкидань та Віктор Захаров («Донбас») – 16 вкидань.