Розбір матчу СК «Сокіл» – «Маріуполь» від InStat

Вчора, 6 лютого, в Броварах відбувся поєдинок 18-го туру хокейної Суперліги Паріматч між СК «Сокіл» та «Маріуполем», в рамках котрого маріупольський клуб, пропустивши першим, взяв реванш у команди з Києва (4:3).

Якщо говорити про статистику кидків, то по цьому показнику в матчі першими були маріупольці – підопічні Сергія Вітера нанесли 37 кидків в площину воріт киян. Таким чином, «Маріуполь» зміг реалізувати кожну 9-у спробу, відправивши в ворота київського клубу 4 шайби. Самими результативними для маріупольської команди були перший та другий періоди, в котрих «чайки» забили по 2 голи.

«Сокіл», в свою чергу, наніс 26 кидків в площину воріт Олексія Трифонова. При цьому команда з Києва 3 рази відзначилась в воротах маріупольців (по голу в кожному періоді). Відзначимо, що команда з Маріуполя змогла заблокувати 16 кидків киян, СК «Сокіл», в свою чергу, вдалось заблокувати 7 кидків «чайок».

«Соколу» вдавалось наносити кидки по воротам «Маріуполя» фактично з усієї зони захисту маріупольців – найчастіше з лівого кола вкидання. Закидали хокеїсти київської команди з п’ятака, а також лівого кола вкидання.

«Маріуполь», в свою чергу, також найчастіше наносив кидки з лівого кола вкидання та намагався прошити ворота Артура Оганджаняна з п’ятака. Відзначимо, що дві шайби «чайки» закинули як раз з п’ятака, а ще дві – з лівого кола вкидання та синьої лінії.

«Маріуполь» виграв 64% вкидань проти 36% у СК «Сокіл».

Статистика вкидань – СК «Сокіл»

Статистика вкидань – «Маріуполь»

Якщо говорити про гру в більшості, то СК «Сокіл», провівши в більшості 6 хвилин та 1 секунду, зміг закинути 2 шайби. При цьому, маючи чисельну перевагу, кияни нанесли 14 кидків в площину воріт маріупольського клубу. «Маріуполь» намагався розіграти зайвого протягом 7 хвилин та 42 секунд, також закинувши 2 рази та завдавши при цьому 20 кидків.

«Маріуполь» записав в свій актив 7 силових прийомів проти у СК «Сокіл».

Лідери:

Найкращі гравці матчу по версії Instat

СК «Сокіл» Індекс Instat   «Маріуполь» Індекс Instat
Сергій Мельников 195 Віктор Тютченко 223
Віктор Шахворостов 192 Еліезер Щербатов 219
Сергій Дорофєєв  189 Станіслав Тунхузін 210

По проведеному часу на льоду у СК «Сокіл» в поєдинку з «Маріуполем» лідирують Сергій Дорофєєв (24 хвилини та 11 секунд) та Олександр Панков (23 хвилини та 50 секунд), а також Іван Бєляков (23 хвилини та 47 секунд). У «Маріуполя» 24 хвилини та 25 секунд на льоду провів захисник Єгор Артамонов, 22 хвилини та 2 секунди – Станіслав Тунхузін, а 21 хвилину та 53 секунди – Еліезер Щербатов.

По кидкам в площину воріт в матчі лідирує Віктор Тютченко, котрий 7 разів намагався прошити ворота київського клубу. У команди Олега Мікульчика 5 кидків в площину воріт маріупольців наніс Віктор Шахворостов.

Найчастіше вкидання в матчі вигравав Владислав Бойко – на рахунку хокеїста маріупольського клубу 15 виграних вкидань. У київської команди лідирує по цьому показникові Іван Бєляков, котрий виграв 14 вкидань.