Сергій Дорофєєв: «Перед кожним матчем у нас стоїть задача вигравати та додавати»

Захисник СК «Сокіл» – про довгу виїзну серію, матчах з лідерами чемпіонату та настрій на майбутні зустрічі

– Позаду дуже довга виїзна серія. Як можеш оцінити її для «Соколу»?

– Були як позитивні моменти, так і негативні в цій серії. Ми виграли дві перші гри у хороших команд, пропустили один гол за два матчі, зіграли здорово в обороні, воротар допоміг та нападники забили. Матч з «Альтаіром» виграли, але були недоліки в грі, котрі необхідно виправляти. Зіграли з «Донбасом», на жаль, програли, але ми бачимо, над чим нам необхідно працювати. Тренерський штаб підкаже, які моменти треба підсилити в грі.

– Ти сказав про дві перші виїзні ігри з «Краматорськом» та «Маріуполем». Як думаєш, за рахунок чого окрім гарного захисту та воротарів вдалось виграти ці матчі?

– Не тільки оборона і воротарі, але і наші нападники забили п’ять голів за два матчі, молодці. Виграли за рахунок командної гри – ми бились один за одного, ловили шайби на себе та грали в тіло.

– У вас вийшов дуже бойовий матч з «Донбасом» – було дуже багато сутичок, грубих моментів, чому так складалось?

– Тому що ні одна команда не хотіла поступатись. Напружений матч. «Донбас» грав вдома. Клуб також, як і ми не хотів програвати, тому була така гра.

– Ви зіграли два матчі з молодими командами: «Альтаіром» та «Білим Барсом». Чим їх стиль гри відрізняється від більш досвідчених суперників? Як оціниш ці матчі?

– Команди хороші – у нас обидва матчі складались спочатку наполегливо. В обох матчах результат вирішувався в третьому періоді. Ці матчі показали, що є помилки, над котрими треба працювати.

– Що саме основне в підготовці до молодих команд? Які основні елементи мають бути присутні в вашій грі проти більш молодих суперників?

– Тут питання в тому, що необхідно готуватися до кожного матчу – не розділяти команди по їх місцю в турнірній таблиці. Треба кожен матч налаштовуватись на перемогу, на результат і тоді він прийде.

– На вас чекає доволі довга домашня серія, будуть матчі з «Краматорськом» та «Маріуполем», котрі точно захочуть взяти реванш. Як будете готуватись до цих матчів? Чого очікуєш від ігр та яку атмосферу чекаєш у вас на арені?

– Зараз будуть принципові матчі. Ми боремося за очки, за місце в турнірній таблиці, тому на кожен матч налаштовуємося, готуємося. Тренери підказують, та звичайно, будуть бойові матчі.

З кожним матчем приходить більше глядачів, величезне їм спасибі, що приходять, підтримують, переживають за команду. Хочу побажати, щоб глядачів ставало більше, щоб приводили друзів, ходили родинами, і ми ставали однією командою.

– Позаду перша третина чемпіонату – «Сокіл» вирвався на друге місце в турнірній таблиці. За рахунок чого команді, котра була зібрана в дуже короткі терміни, вдалось так яскраво стартувати?

– Перед кожним матчем у нас стоїть задача вигравати та додавати від матчу до матчу. Ми стараємося її виконувати та працювати над цим.

Нагадаємо, що свій наступний матч СК «Сокіл» зіграє вже 19 січня проти «Краматорську». Початок зустрічі – о 19:00, а пряма трансляція буде доступна в ефірі телеканалу XSPORT.

Поділитися: