СК “Сокіл” не зміг дотиснути ХК “Маріуполь” та поступився у матчі!

Сьогодні, 6 лютого, в рамках 18-го тура хокейної Суперліги Паріматч СК «Сокіл» зустрівся з «Маріуполем».

В першому періоді рахунок відкрили господарі – Сергій Дорофєєв реалізував більшість та закинув шайбу в ворота Олексія Трифонова. Команди почали нервово, про свідчила гра в нерівних складах. «Маріуполь» реалізував чисельну перевагу та Владислав Бойко зрівняв рахунок. Під завісу першого періоду Станіслав Тунхузін вивів маріупільску команду вперед – 2:1.

В другому періоді команди грали стриманіше. Підопічні Сергія Вітера вирвались вперед – Віктор Тютченко закинув третю шайбу команди. «Сокіл» старався скоротити відрив та Віктору Шахворостову вдалось реалізувати момент, скоротивши відрив до мінімальних 2:3. «Сталеві чайки» не віддали ініціативу та Віктор Тютченко закинув шайбу в верхню дев’ятку воріт, повернувши «чайкам» перевагу в дві шайби.

В завершальній двадцятихвилинці Сергій Мельников закинув швидку шайбу, скоротив відпив до 3:4. До кінця періоду команди почергово створювали моменти у воріт один одного, але змінити рахунок не вдалось. Матч завершився з рахунком 3:4.