СК “Сокіл” переміг в найкращому матчі сезону Суперліги

Молодий київський клуб неймовірним характером закохує в себе вболівальників

Напередодні київський СК “Сокіл” переміг Маріуполь в запаморочливому матчі регулярного чемпіонату хокейної Суперліги України. Столична команда в дев’ятий раз відзначила успіх в турнірі.

Успіх в грі проти “сталевих чайок” “соколи” гарантували собі завдяки характеру та непоступливості, здобув першу по-справжньому вольову перемогу після створення команди.

Перший період склався для киян невдало. Маріуполь закинув двічі та попсував настрій господарям, але публіка, котра від матчу до матчу все активніше заповнює трибуни домашньої арени Соколу, підстібнула киян до камбеку.

Сокіл наніс 37 кидків по воротам Маріуполя, воротарі киян Даніїл Яковлєв та Артур Оганджанян на двох відбили 40 кидків суперників, польові гравці команди Олега Мікульчика заблокували ще 15 кидків гостей та провели проти них 15 силових прийомів.

Уже в другому періоді Сокол двічі відзначився в воротах Маріуполя, але боротьба продовжувалась і в заключному ігровому відрізку. Саме третій період і вирішив результат зустрічі. В ньому Сокіл і вирішив долю матчу, закинув чотири шайби. В результаті, кияни перемогли з результатом 6:4, поступаючись по ходу зустрічі 0:2, 1:3 та 3:4.

Головний тренер Соколу Олег Мікульчик після такого емоційного поєдинку був задоволений, але небагатослівним – всі слова та енергія пішли під час гри та роботи на лавці команди:

“Ми налаштовували хлопців грати з початку і до кінця, але в першому і другому періодах ми трохи розгойдувались, а ось третій – як треба зіграли. Показали, що можемо грати. Молодці, я задоволений грою. Радий перемозі!”

Одним з головних героїв Соколу в цій зустрічі став нападник Дмитро Марченков. Він оформив свій перший хет-трик в Суперлізі.

Дмитро забиває вже в п’яти іграх підряд і зараз в його активі 17 (10+7) очок по системі “гол+пас”.

Уже у вівторок 25 січня Сокіл зіграє свій наступний домашній поєдинок в Суперлізі. На льоду броварської арени “Термінал” кияни зустрінуться з лідером турнірної таблиці та чинним чемпіоном України донецьким Донбасом. Початок зустрічі – о 19:30.

Джерело:Isport.ua