СК “Сокіл” поступився гостям з Краматорська!

Сьогодні, 4 лютого, в Броварах в рамках 17-го туру хокейної Суперліги Паріматч зійшлись СК «Сокіл» та «Краматорськ».

На старті періоду господарі влаштували «Краматорську» справжній холодний душ, двічі прошивши ворота Віталія Труса – спочатку на 18-й секунді відзначився Єгор Іванов, а через 6 хвилин перевагу киян подвоїв Сергій Мельников. Проте після екватору періоду «Краматорськ» здійснив камбек – рахунок на табло зрівняли Микола Столяренко та Ігор Калінічев.

В другій двадцятихвилинці «Краматорськ» зміг вийти вперед – по голу на свій рахунок записали Богдан Середницький та Ілля Бабрусєв, встановив на табло рахунок 4:2 на користь краматорчан.

В третьому відрізку зустрічі СК «Сокіл» кинув всі сили в те, щоб відігратись, але після екватору періоду пропустили від – Олександра Сьомочкіна, Миколи Столяренка та Ярослава Сергієвського.  Під завісу періоду Віктор Шахворостов закинув третю шайбу киян в матчі, однак поєдинок завершився перемогою «Краматорська».