СК Сокіл у дебютному матчі хокейної Суперліги з боєм поступився Маріуполю

12 грудня у чемпіонаті хокейної Суперліги СК «Сокіл» у своєму дебютному матчі поступився «Маріуполю».

У першому періоді Микита Мілехін відкрив рахунок у матчі. За всіх спроб киян відігратися, на перерву команди пішли з мінімальною перевагою господарів.

У другій двадцятихвилинці «Маріуполь» взяв гру під свій повний контроль і відзначився ще 4 рази – по голу у свій актив записали Микита Зуєв, Віктор Тютченко, Назар Ружников та Сергій Твердохлібов. Тільки після п’ятої пропущеної шайби кияни змогли розмочити рахунок – першу шайбу в історії СК «Сокіл» закинув Сергій Мельников.

На старті третього відрізка зустрічі Віктор Шахворостов зробив дубль і скоротив відставання київського клубу до двох шайб. Проте, на більше у команди Олега Микульчика не вистачило часу та сил. Гольову крапку в матчі поставив Сергій Твердохлєбов, який встановив підсумковий рахунок 6:3.

«Маріуполь» – СК «Сокіл» 6:3 (1:0, 4:1, 1:2)