СК “Сокіл” у напруженому матчі поступається ХК “Донбас”

Сьогодні, 10 лютого, в Краматорську в рамках 19-го туру хокейної Суперліги Паріматч «Донбас» в четвертий раз в сезоні зустрівся з СК «Сокіл».

Донеччани з самого старту зустрічі нав’язали свою гру противнику та стали грати першим номером, що дало свої результативні плоди – спочатку Андрій Сігарьов відкрив рахунок в матчі, а після екватору періоду Фелікс Морозов подвоїв перевагу донеччан.

В другому відрізку зустрічі команди хоч і не збавили швидкості своїх атак, але забити так і не змогли. На перерву клуби пішли з попереднім рахунком – 0:2 на користь донеччан.

На старті третього періоду «Донбас» реалізував ще одну більшість – голом відзначився Олександр Пересунько. Як би не намагався СК «Сокіл» відзначитись в володіннях Андрія Макарова, але зробити це так і не вийшло. Поєдинок завершився сухою перемогою донеччан з рахунком 0:3