СК “Сокіл” в напруженому матчі все ж здолав ХК “Білий Барс”!

Сьогодні, 15 січня в рамках 11 туру регулярного чемпіонату української хокейної Суперліги Паріматч, білоцерківський “Білий Барс” приймав у себе столичний СК “Сокіл”.

Команди видали напружені і багаті на гострі моменти 60 хвилин ігрового часу.

В першій двадцятихвилинці команди зі старту почали демонструвати динамічний хокей. Кожен намагався нав’язати свою гру. Барси по ходу періоду вилучались двічі, а гравці нашої команди в першому періоді побували на лавці оштрафованих лише одного разу. Саме гра в більшості дозволила нашій команді відкрити рахунок, зусиллями Віктора Шахворостова на 19-й хвилині рахунок на табло став 0:1.

Друга двадцятихвилинка була не менш динамічною та яскравою. Ми побачили двічі гру в меншості та одну більшість, проте ні одної закинутої шайби в воротах суперника так і не опинилось. А надійна гра нашого воротаря – Артура Оганджаняна, дозволила після другого періоду лишити рахунок на табло незмінним.

Третій період став вирішальним для СК “Сокіл”. Наша команда зуміла довести рахунок до переможних 0:3 на табло. Закинутими шайбами відзначились: новачок клубу – Тигран Манукян та нападник Дмитро Марченков.

Нагадуємо, що наступний матч відбудеться 19 січня на Льодовій Арені ТРЦ “Термінал” проти ХК “Краматорськ”. Початок о 19:00!