СК “Сокіл” в напруженому поєдинку поступається ХК “Білий Барс”!

Сьогодні, 30 січня, в Броварах в рамках 16-го туру хокейної Суперліги Паріматч СК «Сокіл» приймав білоцерківський «Білий Барс».

«Білий Барс» показав своє налаштування взяти очки в матчі з СК «Сокіл» ще на другій хвилині першого періоду – Володимир Олексюк розкоркував ворота Артура Оганджаняна. Проте, кияни змогли швидко не тільки зрівняти рахунок, але й вийти вперед з перевагою в дві шайби – голи на свій рахунок записали Роман Халіков, Тигран Манукян та Іван Бєляков. Тим не менш, білоцерківці ще до кінця першої двадцятихвилинки змогли відіграти одну шайбу – рахунок до мінімальних 2:3 скоротив Владислав Брага.

На старті другого періоду кияни знову повернули собі перевагу в дві шайби завдяки голу Олександра Панкова. Після четвертої пропущеної шайби «барси» перехопили ініціативу та показали характер – Дмитро Попережай та Юрій Качан зрівняли рахунок на табло в Броварах. Тим не менш, під кінець другого відрізку зустрічі СК «Сокіл» реалізував більшість та зробив рахунок 5:4 на свою користь.

Більше 10 хвилин в третьому періоді команди відіграли на зустрічних курсах, намагаючись змінити рахунок на табло. І під завісу періоду це вийшло у «Білого Барса», котрий зусиллями Валентина Ніконорова вдруге в матчі повернув на табло паритет. До кінця основного часу клуби так і не змогли визначити переможця, перевівши матч в овертайм.

В додатковому часу долю переможця матчу вирішив штрафний кидок у виконанні Дмитра Попережая. Хокеїст переграв голкіпера киян та приніс перемогу своїй команді.