СК “Сокіл” в непростому матчі поступився ХК “Донбас”

Сьогодні, 25 січня, в рамках 13-го туру хокейної Суперліги Паріматч СК «Сокіл» прийняв «Донбас».

Матч почався з яскравого лазерного шоу, а символічне вкидання на третій принциповій зустрічі команд двох братів Мікульчиків зробив відомий український боксер Денис Берінчик.

В першому періоді «Донбас» почав гру активніше та з перших хвилин створював моменти у воріт «Сокола», але кияни не поступались та пресингували володіння Андрія Макарова. Команди показували наполегливу боротьбу. Першими рахунок вдалось відкрити гостям – Пилип Пангелов-Юлдашев направив шайбу в ворота Артура Оганджаняна.

В другому періоді «Донбас» старався збільшити перевагу, не збавляючи обертів, але кияни не відставали та старались зрівняти рахунок. Другий ігровий відрізок був не менш емоційним, на двох команди заробили 18 хвилин штрафу. На перерву суперники пішли, не змінивши рахунок на табло.

В завершальній двадцятихвилинці команди трохи збавили темп, але продовжували пресинг до кінця періоду. Суперникам не вдалось змінити рахунок на табло. Матч завершився з рахунком 0:1 на користь донецької команди.