СК «Сокіл» з дублем Бєлякова обіграв «Альтаір» на виїзді

Сьогодні, 8 лютого, в рамках 20-го туру хокейної Суперліги Паріматч «Альтаір» зіграв з СК «Сокіл».

В першому періоді «Сокіл» на першій хвилині показав свій бойовий настрій – Сергій Костіцин вивів команду вперед. «Альтаір» не віддавав ініціативу та створював моменти у відповідь біля воріт Даніїла Яковлєва. «Сокіл» не збавляв обертів та Олександр Панков направив шайбу в ворота Богдана Дяченко, подвоївши перевагу своєї команди.

В другому періоді команди почергово атакували одна одну. «Альтаір» старався скоротити відрив, але «Сокіл» не збавляв темп та відповів голом – Іван Бєляков направив шайбу в ворота. Молоді дружківці відповіли атакою – Микита Сидоренко сам пройшов через суперників та зняв павутину з воріт Даніїла Яковлєва.

В завершальній двадцятихвилинці командам не вдавалось змінити рахунок, але «Сокіл» забив гол – дубль оформив Іван Бєляков. Матч завершився з рахунком 1:4.