СК «Сокіл» з дублем Марченкова обіграв «Білий Барс» (відео)

28 грудня, в Броварах свій заключний матч в 2021 році в рамках 6-го туру хокейної Суперліги Паріматч зіграли СК «Сокіл» та «Білий Барс».

В стартовому відрізку матчу команди показали досить рівний та насичений моментами хокей, але вже в другій половині періоду нашій команді вдалось нав’язати свою гру противнику з Білої Церкви та закинути дві шайби в ворота Василя Полгородника – по голу в свій актив записали захисники Денис Петрухно та Микита Міцкевич.

В другому періоді команди влаштували гольові гойдалки, двічі обмінявшись голами – спочатку на шайбу Дмитра Марченкова відповів Владислав Брага, а потім по черзі відмітились Іван Бєляков та Богдан Наливайко. На другу перерву команди пішли з рахунком 4:2 на користь Соколів.

Більшу частину третього періоду грали без закинутих шайб, суттєво збавивши швидкості своїх атак. Тільки під кінець періоду нашим хлопцям вдалось довести рахунок до впевненого, відзначившись в воротах «Білого Барсу» ще чотири рази – рахунок 8:2 на табло встановили Дмитро Шулєнін, Дмитро Марченков, Роман Халіков та Віктор Шахворостов.