СК “Сокіл” здобув першу в історії перемогу над ХК “Маріуполь”

СК “Сокіл” в рамках 9 туру регулярного чемпіонату Хокейної Суперліги Парімач вперше в історії здобув перемогу над ХК “Маріуполь”.

Матч тримав у напрузі з першої по останню секунду. Протягом першого періоду Соколи двічі лишались у меншості. Завдяки впевненій грі гравців захисту та воротаря – ворота вдалось втримати на замку. Також команда мала змогу зіграти в більшості,проте позичити рахунок не вдалось.

Другий період обидві команди провели дуже впевнено, демонструючи велику кількість кидків,високі швидкості та дисципліновану гру в захисті.

На 13 хвилині 3-го періоду, завдяки голу Віктора Шахворостова, нашій команді вдалось відкрити рахунок, а менше ніж за хвилину, впевнені дії цього ж нападника, запалили на табло заповітні 0:2 і поставили крапку в цьому протистоянні.

Ми вдячні всім вболівальникам за підтримку!

Наступна гра відбудеться 9 січня у м. Краматорськ проти ХК “Альтаір”, початок о 13:00!