СК «Сокіл» здобув п’яту перемогу підряд, обігравши «Альтаір» (відео)

Дмитро Марченков набрав 6 очок

9 січня, в поєдинку 10-го туру чемпіонату хокейної Суперліги Паріматч «Альтаір» приймав у себе наш СК «Сокіл».

Ми почали матч з місця в кар’єр – Сергій Дорофєєв розкоркував ворота Богдана Дяченко вже на першій хвилині зустрічі. Через 6 хвилин Дмитро Марченков в меншості зміг подвоїти перевагу СК «Сокіл», а під кінець періоду команди обмінялись голами – спочатку Микита Сидоренко повернув «Альтаір» в гру, а потім Іван Бєляков знову відзначився в меншості та встановив рахунок 3:1 у підсумку першого періоду.

В другому періоді команди грали значно активніше, ніж в першому. Проте, не дивлячись на те, що за 40 хвилин зустрічі команди встановили рахунок по кидкам 16:27, в другій двадцятихвилинці прошити ворота Богдана Дяченко та Артура Оганджаняна так і не вдалось.

На старті третього відрізку зустрічі команди знову обмінялися шайбами – спочатку рахунок до мінімального скоротив Денис Кочетков, а потім перевагу киянам в дві шайби повернув Єгор Іванов. А під кінець матчу Віктор Шахворостов та Сергій Дорофєєв поставили гольову крапку в матчі, встановивши фінальний рахунок 6:2.