СК «Сокіл» здобув результативну перемогу над «Альтаіром» (відео)

Дружківці відкрили рахунок, але поступились київському клубові

Сьогодні, 27 січня, в рамках 15-го туру хокейної Суперліги Паріматч СК «Сокіл» приймав дружківський «Альтаір».

На старті матчу гостям вдалось скористатись помилкою СК «Сокіл» та відкрити рахунок в матчі – свій момент вдало реалізував Нікіта Буценко. Проте, після екватору періода дружківці втратили ініціативу та «Сокіл» зрівняв рахунок – вищий пілотаж контратак в меншості показав Віктор Шахворостов.

В другій двадцятихвилинці кияни перекидали свого опонента із Дружківки з рахунком 13:8 та вперше в матчі змогли вийти вперед – шайбу в свій актив записав Олександр Панков.

На старті третього періоду киянам вдалось тільки затвердити своє лідерство – СК «Сокіл» зусиллями Івана Хірси, Сергія Дорофєєва (дубль), Іллі Собченко та Олександра Панкова встановили загальний рахунок 7:1 на табло. Відмітимо, що цей матч став самим результативним в очних зустрічах «Сокола» та «Альтаіра».