СК «Сокіл» здобув впевнену перемогу в матчі з «Білим Барсом» на виїзді (відео)

26 грудня, в рамках 4-го туру хокейної Суперліги Паріматч наша команда провела матч на виїзді проти ХК “Білий Барс”.

В першому періоді Микита Малухін закинув шайбу та вивів Соколів вперед. Після пропущеного на екваторі періоду голу, білоцерківці вирівняли гру та декілька разів потурбували нашого голкіпера, але змінити рахунок до перерви їм не вдалось.

В другому періоді «Сокіл» не збавляв обертів та довів свою перевагу до впевнених 4:0 – по голу на свой рахунок записали Дмитро Шулєнін, Віктор Шахворостов та Сергій Мельников. Після четвертої пропущеної шайби «Білий Барс» спробував здійснити камбек та на останній хвилині другого періода скоротив своє відставання до двох шайб.

В третьому періоді «Сокіл» закріпив за собою перемогу – спочатку Дмитро Марченков відмітився дебютним голом в ХСУ та закинув п’яту шайбу команди, потім по шайбі закинули Дмитро Шулєнін та Сергій Дорофєєв. Матч завершився з рахунком 2:7.