«Сокіл» впевнено обіграв «Білий Барс» на виїзді (відео)

Сьогодні, 14 лютого, в рамках 21-го туру хокейної Суперліги Паріматч «Білий Барс» зіграв з «Соколом».

В першому періоді ефектно стартували господарі – Андрій Удовиченко вивів команду вперед, обігравши Артура Оганджаняна. Команди почергово створювали моменти у воріт один одного. «Сокіл» насідав, намагаючись зрівняти рахунок, але на перерву «Білий Барс» пішов мінімально лідируючи в матчі.

Во другому періоді Олександр Панков зрівняв рахунок, а менше ніж за хвилину київська команда вийшла вперед – Тигран Манукян подвоїв перевагу «Сокола». Кияни не збавляли оберти та закинули втретє гол на рахунку Сергія Дорофєєва.

В завершальній двадцятихвилинці господарям не вдавалось обіграти Артура Оганджаняна, а гості, в свою чергу, закріпили своє лідерство шайбою Антона Богацького. Матч завершився з рахунком 1:4.