Сокіл здобув першу перемогу на домашній арені

Сьогодні, 20 грудня, “Сокіл” відіграв прем’єрний поєдинок у сезоні хокейної Суперліги Паріматч на домашній арені, де його суперником став “Альтаїр”.

На початку поєдинку рахунок у матчі відкрили господарі. Завдяки Микиті Малухіну  «Соколу» вдалося вийти уперед. Через 10 хвилин Сергій Мельников зміг перехопити шайбу після вкидання та направити її між щитками Богдана Дяченка, подвоївши перевагу.

У другому  Іван Біляков забив третій гол киян, а менш ніж за хвилину Сергій Костіцин відзначився четвертою шайбою.

У третьому періоді “Альтаїр” атакував ворота Данила Яковлєва, намагаючись реалізувати більшість, однак команда змогла відстояти свої володіння. Потім Сергій Костіцин оформив дубль та зробив рахунок 5:0 на табло, а потім дубль оформив ще один хокеїст київського клубу – Сергій Мельников, збільшивши перевагу команди до 6:0. Тільки під кінець зустрічі «Альтаїру» вдалося закинути шайбу престижу – голом відзначився капітан команди Микита Буценко.