«Сокол» совершил невероятный камбэк и обыграл «Мариуполь» (видео)

Хет-трик оформив Дмитро Марченков

Сьогодні, 21 січня, київський СК «Сокіл» приймав маріупольських «чайок» в рамках 14-го туру хокейної Суперліги України.

На старті матчу команди більше приглядались один до одного, створюючи мінімум гольових моментів. Проте після екватору періоду «Маріуполь» нав’язав свою гру супернику та зміг двічі відзначитись в воротах Даніїла Яковлєва – спочатку рахунок в матчі відкрив Владислав Бойко, а потім Еліезер Щербатов після красивого проходу подвоїв перевагу своєї команди.

На старті другого відрізку зустрічі СК «Сокіл» зміг повернутися в гру завдяки голу Івана Бєлякова. Після цієї шайби команди почали показувати більш відкритий хокей та, граючи на зустрічних курсах, обмінялись голами – на шайбу Володимира Чердака відповів Дмитро Марченков.

На сьомій хвилині третього періоду Єгор Іванов зрівняв рахунок на табло, проте через 2 хвилини Еліезер Щербатов зробив дубль та знову вивів «Маріуполь» вперед. Під завісу періоду кияни знову показали характер – спочатку Дмитро Шулєнін знову повернув паритет на табло, а потім Дмитро Марченков вперше в матчі вивів СК «Сокіл» вперед.

За 20 секунд до кінця матчу Дмитро Марченков оформив хет-трик та поставив гольову крапку в вольовій перемозі київської команди.

Поділитися: