Суд визнав незаконним входження Федерації хокею України в склад засновників УХЛ

Господарський суд Києва відмінив реєстраційні дії та зміни розміру статутного капіталу ТОВ УХЛ

17 лютого 2022 р. в Господарському суді Києва відбувся розгляд справи щодо входження Федерації хокею України в склад учасників ТОВ «Українська хокейна ліга». Позивачами виступили інші засновники УХЛ – ХК «Білий Барс», МХК «Динамо» та ХК «Донбас».

Серед позивних вимог позивачі заявляли:

– визнання недійсним та відміну рішення загальних зборів учасників ТОВ УХЛ від 09.07.2021 в частині збільшення статутного капіталу спільноти за рахунок додаткового вкладу третьої особи – ВГО «Федерація хокею України»

– визнання недійсним та відміну рішення загальних зборів учасників ТОВ УХЛ від 16.07.2021 в частині затвердження результату внесення додаткового грошового вкладу третьою особою, в статутний капітал ТОВ УХЛ (учасників) ВГО ФХУ, затвердження розмірів долей учасників ТОВ УХЛ та їх номінальної вартості, про затвердження розміру збільшеного статутного капіталу Спільноти.

– відміну реєстраційних дій про зміну розміру статутного капіталу юридичної особи; зміну складу засновників, здійснену на підставі рішення ТОВ УХЛ від 16.07.2021.

Прийнявши до відома аргументи сторін, суд задовільнив позовні вимоги позивачів в повному обсязі.

Таким чином, входження Федерації хокею України в склад засновників Української хокейної ліги та наступне збільшення статутного капіталу визнано незаконним.

Поділитися: