Віктор Постол – про розвиток хокею та створення нового хокейного клубу

23 грудня, СК «Сокіл» зіграв з «Донбасом». Символічне вкидання зробив відомий український боксер, колишній чемпіон світу по версії WBC – Віктор Постол.

В інтерв’ю Isport.ua він поділився своїми враженнями та розповів про розвиток хокею та появу нових команд:

– Як оціните атмосферу, котру побачили?

– Атмосфера була супер. Хлопці були заряджені, налаштовані на гру, мені все сподобалось.

– Сокіл – новий для України клуб, котрий зібрався місяць тому. Наскільки поява нових команд, шоу на матчах, робота з вболівальниками допомагає розвитку спорту в нашій країні?

– Безумовно, якщо працювати так, щоб люди знали, буде цікаво всім ходити, тому треба частіше та більше залучати, розважати, показувати, тоді і глядач буде приходити та зацікавиться цим видом спорту.

– Який поштовх українському спорту – хокею та боксу, зокрема – потрібен, аби вийти на новий рівень розвитку та новий рівень масовості в Україні?

– Бокс добре розвинений, а ось на рахунок хокею, мені хотілось би, щоб більше було реклами. Зараз цей вид спорту став більш популярним – всі добре знають, що таке український хокей. Але хотілося б ще більше афіш, реклами. Щоб люди приходили та підтримували.

– Можна сказати, що Сокіл зараз рухається в правильному напрямку?

– Хлопці піднімаються, починають тож все вийде. Головне, що вони грають і глядачам подобається, тому у них все попереду.

– Чи можна Вас ще очікувати на матчах Соколу?

– Так, звичайно, я з задоволенням прийду та подивлюсь матч.

Джерело: isport.ua

Поділитися: