Воратар СК «Сокіл» Артур Оганджанян прокоментував рішення ДК ФХУ про його дискваліфікації та призначений штраф

Артур Оганджанян в інтерв’ю XSPORT.ua відреагував на рішення Дисциплінарного комітету Федерації хокею України.

8 січня ДК ФХУ повідомив про дискваліфікацію 21-річного воротаря, мотивуючи це тим, що Оганджанян перейшов з «Сокола» в СК «Сокіл». Також ФХУ зобов’язала голкіпера збірної України виплатити 10 тисяч гривень штрафу.

– Стало сюрпризом рішення дисциплінарного комітету ФХУ?

– Думав, забудеться вже це, що ніхто не буде ворушити цю справу. Думав, що змирились вже з моїм рішенням піти.

– Ви згодні з рішенням ДК та чи викликали Вас для дачі будь-яких пояснень по ситуації?

– Ні до, ні після прийняття рішення ніхто з ДК ФХУ зі мною не намагався зв’язуватись.

Я максимально з цим рішенням не згоден. Вони сказали, що я повинен заплатити 10 тисяч гривень, але зі мною особисто ніхто не зв’язувався: кому ці гроші необхідно віддати, як це зробити мені ніхто не пояснив. Також я поставив там до відома тренера, коли їхав. Все, я зібрав речі та поїхав. Ми з ним спілкувались ще за день до цього.

Я розумів, що будуть вкидатись маніпуляції, якісь пости, але, що вони вирішать мене дискваліфікувати – навіть не думав.

– Чому пішли з «Соколу»? Чи були проблеми з виплатами заробітної плати?

– По зарплатам там були затримки. Я йшов 18 грудня і ще не було зарплатні за листопад. Мені цю зарплату ніяк не віддали. Приїздили забирати у мене форму, і я сказав: «Давайте ви і зарплату привезете, а я вам віддам форму». Зарплату не привезли, сказали, що заїхати треба буде за нею особисто. Але при цьому я сказав, що у мене немає такої можливості заїхати особисто. Ось я тут, в Броварах, можете приїхати в Бровари, ви ж приїхали забрати форму, можете привезти також і зарплатню. Само собою цього ніхто не зробив.

– Як в керівництві «Соколу» поставились до вашого рішення піти в СК «Сокіл»?

– За день до цього я спілкувався з тренером на рахунок переходу в Суперлігу в цілому, не конкретно якийсь клуб. Мене попросили там ще лишитись, зіграти матч з Херсоном.

Ну в цілому, конкретно тренер віднісся до мне с розумінням. Я думаю, він, як колишній гравець мене на 100% зрозумів, все, що я йому намагався донести. Просто як тренер він не дуже хотів, аби я йшов. Коли я написав, що зібрав речі та поїхав, мені не відповіли. Хлопцям з команди написав, всі підтримали та побажали удачі.

– Як Вам умови в СК «Сокіл», задоволені переходом?

– Мені подобається абсолютно все.

– Які дії будете приймати в зв’язку з дискваліфікацією?

– Я даю інтерв’ю – ось дії (сміється). Ми зв’язались з адвокатом, рішення про подальші дії будемо приймати разом. Будемо подавати апеляцію.

Джерело: XSPORT.ua

Поділитися: