Вугілля та полум’я! Потужна альтернативна форма СК “Сокіл”

Скоро клуб перевдягнеться у кольори розпеченого вугілля!

Ігрова форма любого спортивного клубу – її візитка. Саме форма – один із інструментів привернення уваги вболівальників не тільки до матчів, але і до життя команди. І якщо основний ігровий комплект суворо повинен відповідати кольорам клубу, то альтернативні комплекти дають волю фантазії та дозволяють втілювати найсміливіші ідеї.

Яскравий та амбіційний новачок хокейної Суперліги СК «Сокіл» першим в українському хокеї представив комплект альтернативної форми, і виглядає він не на жарт потужно. Сама форма виконана в стилі основного роду діяльності засновника та президента команди Віталія Кропачова. Таким чином, надихнула творців форми – вугільна промисловість та компанія УКРДОНІНВЕСТ.

Вугільно-чорна форма з розпеченим логотипом київського клубу всередині – виглядає не просто заворожливо, але і доводить що хокеїсти киян грають з розпеченим серцем та з палаючими очима. Так що кияни показують, що горять хокеєм та володіють запальним характером.

На даний момент, представлено перший екземпляр нової форми киян – її презентував самий результативний форвард команди Віктор Шахворостов. Вже зовсім скоро весь СК «Сокіл» переодягнеться в форму кольору розпеченого вугілля – слідкуйте за анонсами в соціальних мережах київського клубу.

Поділитися: