#Єдині_і_сильні: історія Іллі Собченка, шлях до безпечного місця, облаштування у новій країні

Розповідаємо історії гравців у воєнний період

З початку військової агресії з боку Росії, більшість гравців мусили шукати безпечнішого місця, але по-можливості ніхто не сидить без діла: гравці активно поширюють інформацію про війну, розповідаючи своїй аудиторії про події, допомагають збройним силам України, за можливості продовжують тренування та навчання. Проект «#Єдині_і_сильні» розповідає історії українських хокеїстів під час війни.


Нападник СК «Сокіл» Ілля Собченко наразі тренується в Швейцарії, де намагається підтримувати форму та практикуватися на льоду. Юний хокеїст застав війну на сході України, у Дружківці, звідки дістався Києва потягом. В столиці він переховувався від ракетних атак у підземному паркінгу разом з жителями міста. Ілля та його сім’я приняли рішення, що юному хокеїсту буде безпечніше за межами країни.

«Добирався сам до Швейцарії: з Києва до Трускавця їхав 20 годин машиною, з Трускавця дістався кордону з Румунією, з кордону до Брашова довезлизнайомі знайомих. В самому місті дала притулок сім’я на 5 днів. З Брашову поїхав до бухарестського аеропорту і вилетів до Швейцарії.

По прильоту до Швейцарії, мене зустріла мамина знайома. Декілька днів пожив в одній родині, потім переїхав до іншої. Всіх українців приймають добре, допомагають», – розповів гравець про свій шлях та облаштування в Швейцарії

Щодо тренувань та гри в хокей нападник поділився наступним: «Встиг чотири рази потренуватись на льоду з командою «Lions», минулого тижня у них закінчився сезон. Зараз, щоб не втрачати форму, кожен день відвідую тренажерний зал»

Поділитися: